Bradavičarka Hogwarts
Živjo, dobrodošel/la na forumu! Razmišljaš o registraicji a nisi prepričan? Potem poskusi s tem:
Uporabniško ime: Uporabnik
Geslo: Samozaogled

Si se odločil in si prebral? Dobrodošel prijavi ali registriraj se zdaj!
Bradavičarka Hogwarts
Živjo, dobrodošel/la na forumu! Razmišljaš o registraicji a nisi prepričan? Potem poskusi s tem:
Uporabniško ime: Uporabnik
Geslo: Samozaogled

Si se odločil in si prebral? Dobrodošel prijavi ali registriraj se zdaj!
Bradavičarka Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bradavičarka Hogwarts

Dobrodošli na čarovniški šoli Bradavičarki, ki jo po angleško imenujejo Hogwarts. To je rpg forum a vseeno je zelo zabaven!
 
KazaloPortalLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava
Dobrodošli na forumu Bradavičarka Hogwarts. Če česa ne razumete se obrnite na katero od admink, ob registraciji na forum dobite sporočilo, v katerem smo naštete, lahko pa vprašate tudi koga drugega, če nočete nas! Še nisi član? Če želiš se lahko registriraš zdaj!
Prihaja prenova foruma. Forum bomo prenovile najkasneje do začetka oktobra vendar forum med tem ne bo zaprt, normalno boste lahko rpg-jali.
Adminke
Predlogi       Liaraa Liara Predlogi       Melaniee Melanie Predlogi       Lilyy Lily Predlogi       Stellaa Stella
Pomočnice admink
Predlogi       Liaa Lia Predlogi       Paigee Paige Predlogi       Melissaa Melissa Predlogi       Jeannyy2 Jeanny

 

 Predlogi

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
Lily Alhivar Gergoy
Admin - Gryfondom
Admin - Gryfondom
Lily Alhivar Gergoy


Število prispevkov : 22
Join date : 18/07/2011
Age : 23

Predlogi       Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Predlogi    Predlogi       Icon_minitime1Tor Jul 19, 2011 5:16 pm

Tukaj lahko napišete svoje predloge povezane s forumom. Dobrih predlogov bomo adminke vesele. Smile
Nazaj na vrh Go down
Paige Stewart
Pomočnik admink - Spolzgad
Pomočnik admink - Spolzgad
Paige Stewart


Število prispevkov : 105
Join date : 25/07/2011
Kraj : Hogwarts :3

Predlogi       Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Predlogi    Predlogi       Icon_minitime1Čet Avg 11, 2011 2:51 pm

Okej, predlogi:
1. Glede dnevnih sob... Zdaj piše, da moremo sobo voditi po ZS oz. na neki drugi spletni strani... Pomoje bi bilo bolje, če bi sobe bile kar tukaj na forumu zaklenjena za druge kot za admine in prebivalce tistega domova... ali pa tudi ne. Sem registrirana na forumih, kjer so te teme odklenjena za vse pa ni nobenih problemov.
2. Mogoče je tam pri vprašanjih malo preveč uradno.... obrazec mislim Wink Zdi se mi, da bi bilo bolje, če bi lahko napisali tako prosto, kot pišem zdaj predloge... to je samo moje mnenje.

Sicer pa nimam pripomb in forum je res super! Kaj tako naprej Wink

Zdaj pa imam še nekaj kar pa v bistvu ni predlog ampak bom vseeno napisala tukaj: slika za pravila se ne vidi Wink No vsaj meni je ne pokaže.

(Se opravičujem, ker sem temo malo posplošila ampak se mi ni dalo znova pisat v drugih temah ;D)
Nazaj na vrh Go down
Melanie Jessica Weasley
Admin - Gryfondom
Admin - Gryfondom
Melanie Jessica Weasley


Število prispevkov : 19
Join date : 18/07/2011
Age : 24

Predlogi       Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Predlogi    Predlogi       Icon_minitime1Čet Avg 11, 2011 6:58 pm

1. Vidim, da smo adminke to naredile malo premalo jasno. Tiste dnevne sobe niso namenjene rpg-ju ampak načrtovanju Qudditch ekipe in podobno. Rpg dnevne sobe pa bodo tukaj in vidne vsem. Wink

2. Tema za vprašanja so bila narejena tako, da bo vse bolj pregledno. Velika možnost je, da bomo spremenile sicer pa za dzaj ostaja tako.


Kar se tiče slike za pravila je tudi meni ne pokaže. Pojma nimam zakaj ampak bomo že nekako uredile - ali bomo poskusile narediti tako, da se spet vidi, če ne bo šlo pa bomo dale novo sliko.

Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Predlogi       Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Predlogi    Predlogi       Icon_minitime1

Nazaj na vrh Go down
 
Predlogi
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Bradavičarka Hogwarts :: Začetek :: Mapa mnenj-
Pojdi na: